Spätná väzba je pre nás pohľadom do zrkadla. Vždy nás veľmi teší Vaša spokojnosť, ale pre naše napredovanie, je pre nás dôležitejšia konštruktívna kritika. Za oboje sme Vám vďačný. Ak sa rozhodujete či využijete naše služby, možno Vám pomôžu skúsenosti našich zákazníkov a naopak, ak ste už naše služby využili, môžete sa o Vašu skúsenosť podeliť a tak pomôcť ... nám, aj našim budúcim zákazníkom.

Nechajte nám spätnú väzbu:

Kristián Michalec

Veľmi rýchle vybavenie, ochota pomôcť. 100% spokojnosť 👍

Tomas Perdoch

Ako architekt hodnotím doterajšiu spoluprácu ako vysoko profesionálnu, čo sa týka kvality projektových dokumentácií, dodržiavania termínov, odborných konzultácií a ústretového prístupu. Veľmi dobre odvedená práca! Odporúčam.

Nikola Zajíčková

Určite odporúčam. Super komunikacia a rýchle spracovanie dokumentácie.

Peter Časo

Spolupracujeme už roky rokúce odporúčam na 100 % + Projektová dokumentácia vo vysokej kvalite. + Dodržanie termínov + Super rýchly prístup

Roman Zvrškovec

profesionálne spracovaná dokumentácia s vysokou pridanou hodnotou. super spolupráca.

Lukáš Brňák

S lepšie vypracovanou projektovou dokumentáciou PO som sa ešte nestretol. Vrelo odporúčam ! 👍 + ponuka viacerých riešení danej situácie + dodržanie termínov + ľudský prístup + obsah dokumentácie

Jozef Bednár

Firmu Totuus môžem len odporučiť. Odborne, kvalitne a na vopred dohodnutý termín spracovaný projekt. Komunikáca s projektantom na vysokej a priateľskej úrovni. V širokom okolí bezprostredne naj cena.

Dominika Radôšťanová

Výborná komunikácia,odbornosť a ochota. Projekt spracovaný profesionálne. Určite odporúčam:)

Marek M

Odporúčam firmu Totuus. Vedomosti v danej oblasti a spracovanie projektovej dokumentácie na veľmi vysokej úrovni.

Marek Vereš

S Jozefom spolupracujem už roky, je to jeden z mojich najspoľahlivejších profesistov. Dodržanie dohodnutých termínov a odborne spracovaná projektová dokumentácia sú samozrejmosťou o čom svedčí aj bezproblémové schvaľovanie úradmi. Pridanou hodnotou je ochota poradiť a vymyslieť najvyváženejšie riešenie.

Eva Adamova

Pána Ing.Tomaníka skutočne vrelo doporučujem na základe vlastnej skúsenosti. Vysoko odborný a profesionálny prístup, ochota nájsť riešenie, trpezlivosť, prompnosť, časová disponibilita, maximálna ústretovosť. A v dnešnej dobe tak vzácna ľudskosť, srdečnosť a zmysel pre humor. Navyše je fakt cítiť, že svoju prácu robí nielen odborne a zodpovedne, ale hlavne s potešením. Radosť spolupracovať. Tých 5 Micchellinských hviezdičiek si zaslúži

Michal Biroš

Veľmi profesionálny a precízny prístup ku každému projektu a ochota nájsť riešenie aj pri zložitejších stavbách. Odporúčam hlavne aj pre dodržiavanie dohodnutých termínov a priateľský prístup.

Filip Spisak

Profesionálny prístup, dlhoročné skúsenosti, kvalita a zodpovednosť. Pán Tomaník vie čo robí a svoju prácu miluje... Odporúčam !